اطلاعیه‌ها

1
2
3
4
5
6


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به نام خدا
اطلاعیه شماره 45
اعضا و سهامداران محترم
با سلام و احترام
همانطور که مستحضرید سر کار خانم پیشوا اخیرا راجع به نامه مورخ 15/10/97 اداره کل تعاون مبنی بر رضایت نامه 103 نفر ارسالی برای مشارکت مباحثی مطرح می نمایند ، لذا شرکت تعاونی برای رفع نگرانی شما عزیزان و شفافیت موضوع به اطلاع میرساند سرکار خانم پیشوا در زمان مسولیت خود بسیار تلاش نمود که رای اکثریت مطلق برای مشارکت را جمع آوری نمایند که نتوانست به نتیجه برسد و پس از سه سال و نیم  مجددا” مدارکی جمع آوری و به اداره کل ارسال نموده است ، شرکت تعاونی با رعایت قوانین جوابی ای کامل برای آن اداره تهیه و ارسال نموده است که به نفع اعضا خواهد بود و در ذیل این جوابیه جهت روئیت و اطمینان خاطر شما عزیزان ارایه می گردد.
قابل ذکر است به عنوان نمونه تعداد 46 نفر که سرکار خانم پیشوا قبلا امضا آنها برای مشارکت را جمع آوری نموده هم اکنون با شرکت تعاونی قرارداد ساخت امضا نموده اند و نیز 10 امضا متعلق به فردی است که 10 سهم خریداری نموده و طبق قانون ایشان فقط حق یک امضا دارد و مابقی دلایل مکفی در رد درخواست ایشان مفصل در جوابیه تعاونی به اداره کل تعاون به پیوست توضیح داده شده است.
در پایان از همه اعضا در خواست میشود در مواردی که راجع به موضوعات تعاونی ابهامی دارند به دفتر تعاونی مراجعه یا با روابط عمومی تماس بگیرند . سخنان دیگر افراد غیر مسول سندیت ندارد و سرکار خانم پیشوا همواره جهت به تعویق انداختن کارهای تعاونی و از بین بردن اعتماد اعضا موضوعاتی مطرح میکنند که صحت آنها از جمله در موضوع اخراج و فروش زمین و اخیرا” مشارکت رد شده و در آینده نیز با موضوعات جدیدی که مطرح مینمایند همچنان مردود خواهد شد.
با تشکر- هیات مدیره

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به نام خدا
اطلاعیه شماره 44
اعضا و سهامداران محترم، با سلام و احترام
به آگاهی می رساند شرکت تعاونی در مرحله نهایی برای اخذ جواز ساخت و شروع بکار است . بعلاوه پروانه شهرسازی مرحله اول اخذ شده و نقشه ها ی سازه ، معماری ، برق ومکانیک در نظام مهندسی تایید شده و در مرحله تطابق با یکدیگر است و بنابراین امکان اخذ پروانه ساختمان از حدود 2 هفته قبل وجود دارد . مناقصه های مجری و ناظر برگزار شده و هر دو انتخاب شده اند . مراحل اداری و قانونی کار مجری و ناظر نیز در سازمان نظام مهندسی در دست پی گیری است و با فراهم شدن امکان پرداخت ، بزودی به اتمام خواهد رسید .
امکان پرداخت هم وابسته به ایفای تعهدات اعضا و سهامداران محترم است . بنابراین خواهشمند است سهامداران محترمی که قرارداد امضا نموده اند نسبت به پرداخت قسط سوم مطابق قرارداد ، حداکثر تا پایان روز 20/11/97 اقدام نمایند .
سهامداران محترمی که قرارداد امضا نکرده اند ، لازم است هزینه جواز خود را بدون احتساب جریمه تاخیر تحقق یافته تا کنون ، مطابق جدول زیر حداکثر تا پایان روز 20/11/97 پرداخت نمایند .  

در صورت عدم ایفای تعهدات اعلام شده ، برابر قوانین و متناسب با مصوبات تایید شده مجامع شرکت اقدام های لازم به عمل خواهد آمد .
شماره حساب شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک : 17011111522051 بانک توسعه تعاون
شماره شبا شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک : IR 810220170101110152205001  بانک توسعه تعاون
با تشکر- هیات مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک

 

به نام خدا
اطلاعیه شماره43
اعضا و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
با سلام و احترام
                به آگاهی می رساند پیرو اطلاعیه شماره 41 و انجام مراحل انتخاب ناظر ، پس از تایید نقشه های ارائه شده به سازمان نظام مهندسی و انتخاب مجری ، شرکت تعاونی مناقصه عمومی دو مرحله ای
را بر اساس آیین نامه معاملات مصوبه مجمع و درج آگهی روزنامه در راستای انتخاب ناظر به انجام رساند . مرحله اول اعلام عمومی برای شناسایی ناظر ( حاضرین 13 شرکت ) و مرحله دوم درخواست کتبی برای اعلام شرایط همکاری و قیمت در پاکت لاک و مهر شده ( ارائه دهندگان قیمت 10 شرکت ) ، هر دو مرحله انجام گرفت . و در مرحله سوم پاکتهای دریافتی در جلسه ای با حضور اعضای کمسیون معاملات شرکت شامل کلیه اعضای هیات مدیره ، مدیر عامل ، بازرس ، مدیر مالی ، مدیر فنی و نیز یک عضو غیر رسمی به نمایندگی از کار گروه صرفا به منظور افزایش شفافیت فرآیند کارها گشوده شد . پس از بررسی پاکتها ، ناظرین انتخاب و مراحل تایید در سامانه سازمان نظام مهندسی استان تهران در حال انجام است .
با تشکر– هیات مدیره    
 

 

 


به نام خدا
اطلاعیه شماره 41
اعضا و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
با سلام و احترام
                به آگاهی می رساند که شرکت برای ورود به مرحله ساخت ، بر اساس قوانین سازمان نظام مهندسی استان تهران ، باید مجری و ناظر برای پروژه انتخاب نماید . در این جهت ، شرکت مناقصه عمومی دو مرحله ای را بر اساس آیین نامه معاملات مصوبه مجمع و درج آگهی روزنامه در راستای انتخاب مجری به انجام رساند . مرحله اول اعلام عمومی برای شناسایی پیمانکار و مرحله دوم درخواست کتبی برای اعلام شرایط همکاری و قیمت در پاکت لاک و مهر شده ، هر دو مرحله انجام گرفت . و در مرحله دوم پاکتهای دریافتی در جلسه ای با حضور اعضای کمسیون معاملات شرکت شامل اکثریت اعضای هیات مدیره ، مدیر عامل ، بازرس ، مدیر مالی ، مدیر فنی و نیز یک عضو غیر رسمی به نمایندگی از کار گروه صرفا به منظور افزایش شفافیت فرآیند کارها گشوده شد . پس از بررسی پاکتها ، مجری انتخاب و جهت معرفی و تایید در سامانه سازمان نظام مهندسی استان ثبت گردیده است .
قابل ذکر است که مراحل عملیاتی و قانونی انتخاب ناظر نیز در جریان است و در اطلاعیه ای جداگانه به آگاهی سهامداران محترم خواهد رسید .
با تشکر– هیات مدیره    
 

 

به نام خدا
اطلاعیه شماره 40
اعضا و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
با سلام و احترام
                پیرو اطلاعیه شماره 39 ، به آگاهی می رساند که تفصیل نظر خواهی کتبی از اعضا برای پیشنهاد فروش زمین به شرح زیر است .

1-   
کل تعداد مراجعین که در نظر خواهی پیشنهاد فروش شرکت کردند 40 نفر بود که عبارتند از :
(مراجعه شود به عکس)

2-   
از تعداد کل مراجعین 7 نفر لغو عضویت شده هستند (هفت نفر انتهای لیست ) که هیات مدیره بنابر عذر قانونی نظر خواهی آنها را نمی توانست بپذیرد . به همین دلیل نظر کتبی آنها بوسیله بازرس شرکت صرفا دریافت شد . بنابراین بدون در نظر گرفتن آنها ، تعداد مراجعین صرفا 33 نفر می باشد که از نظر تعداد سهامدار(178 نفر) کمتراز 19 درصد واز نظر تعداد سهم کمتر از 17 درصد می باشد

3-   
اشاره می گردد که نظر خواهی فوق صرفاَ و فقط برای ارزشیابی «پیشنهاد فروش» از نظر مالکان و سهامداران بوده است و نه چیز دیگر.
هیات مدیره از همه اعضای محترم که بنحوی در موضوع و بحث پیشنهاد فروش مشارکت داشته اند تشکر می نماید .
با تشکر– هیات مدیره    
 

 

 

به نام خدا
اطلاعیه شماره 39
اعضا و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
با سلام و احترام
                آگاهی دارید که عامل مختار در شرکت ، هیات مدیره منتخب اعضا در چهار چوب قانون است . سیاست گذاری اساسی در شرکت نیز مجمع سهامداران می باشد .
هیات مدیره بنابر مصوبه مجمع سهامداران ماموریت ساخت راپی گیری کرده و می کند . به زودی هم در همین رابطه و پیشرفتهای صورت گرفته آگاهی های امید بخشی به اعضای محترم ارائه خواهد شد .
لیکن هیات مدیره برای ایجاد فرصت همدلی و همراهی ، با پیشنهاد تعداد محدودی از اعضا که گمان           می کردند پیشنهاد فروش گزینه خوبی است و عمده سهامداران خواهان آن هستند ، نظر خواهی کتبی گذاشت ، تا نتیجه آن حداقل به پیشنهاد دهندگان نشان دهد که دیدگاهشان رای اکثریت اعضا نیست .
نتیجه نظر خواهی کتبی به حد نصاب قانونی نرسید و ضمن نفی گزینه فروش ، مصوبه مجمع در زمینه ساخت همچنان واجد اعتبار می باشد .
هیات مدیره امیدوارست که این اعضا منبعد با مصوبات مجمع و نظر اکثریت قانونی مالکان همراه گردند و شرکت را در کار اجرای ساخت همراهی نمایند .
ضمناَ هیات مدیره برنامه های مدونی را برای ساخت در همه ابعاد تا این زمان به پیش برده به گونه ای که همه اعضای شرکت با استفاده از روشهای مختلف از جمله برای اعضایی که متمایل به ساخت با شراکت در یک واحد و یا چند عضو با شراکت در چند واحد ، به خواست خدا  و پس از طی مراحل قانونی و انعقاد قرارداد در شرکت شرایط را فراهم کند که همه خانه دار شده و یا از سرمایه گذاری خود در شرکت حداکثر انتفاع را داشته باشند .
با تشکر– هیات مدیره    
 

 


به نام خدا
اطلاعیه شماره 38
اعضاء و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
 
با سلام احتراماً
همه در چهار چوب یک مفهوم و تاسیس قانونی با هم جمع شده ایم برای آنکه به یک هدف جامه عمل بپوشیم . اسم این مفهوم و تاسیس قانونی ، «شرکت» است . شرکت ما صفت «تعاونی» دارد و قانون ناظر بر فرآینده ایجاد ، اداره، عملیات و تصفیه آن، قانون تعاون است . در قانون تعاون برای شرکت هیات مدیره ، بازرس ، مجامع به عنوان «ارکان شرکت » تعریف شده و هر یک از رکن های مزبور بر اساس همان قانون انتخاب یا منصوب می شوند .گستره اختیارات و مسئولیتهای آنها نیز در همان قانون مشخص شده است، همچنانکه حقوق و مسئولیتها و اختیارات اعضا و سهامدارن نیز در همان قانون روشن است .
بر اساس همان قانون اعضا حقوقی دارند، اما هیچ عضوی حق ندارد راساً و شخصا در حیطه مسئولیتها و اختیارات ارکان شرکت به هر ترتیب و با استفاده از هر ابزاری دخالت نماید. همچنانکه  هر گروه از اعضا ، چنانچه به لحاظ تعداد به نصابهای پیش بینی شده در قانون نرسند و یا از روشهای پیش بینی شده پیروی ننمایند چنین حقی ندارند.
اخیراٌ یکی از اعضا متاسفانه وارد حوزه چنین تخلفاتی شده است .ایشان راساُ و بدون اطلاع یا هماهنگی با هیات مدیره ، از کسی که برای هیات مدیره شناخته شده نیست دعوت نموده تا در یک گروه تلگرامی
 
 
حضور یابد و در مورد سیاست اساسی اجرایی شرکت نظر بدهد . همه می دانیم که بنابر مصوبات قانونی شرکت ، هیات مدیره مامور و موظف به ساخت است و دراین راه گامهای موثری نیز برداشته است و البته ساخت بنفع اکثریت اعضا و بنابراین شرکت است . بدیهی است تا زمانی که جایگزین مصوب و قانونی دیگری وجود ندارد ، هیات مدیره به دنبال ساخت خواهد بود .بنابراین ضروری است کلیه اعضا و سهامداران برای حفظ منافع خود به چنین مداخلات غیر قانونی و خلاف منافع شرکت ، مطلقا توجه ننمایند و این چند نفر را محدود و منزوی کنند.
آشکار است هیات مدیره به منظور حفظ ارداه مستقل شرکت و منافع اکثریت اعضا که مسئولیت اوست ، اقدامهای ضروری و بایسته را در خصوص مداخلات ناموجه ، غیر قانونی ، خلاف منافع اکثریت ، حتما به عمل خواهد آورد.
 
                                                                                                  با تشکر – هیات مدیره
                                                                                                 

 

به نام خدا
اطلاعیه شماره 36
با سلام خدمت اعضا و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
 
         پیرو اطلاعیه های قبلی به آگاهی می رساند هر گونه اطلاعاتی فقط از طریق کانال و سایت رسمی شرکت تعاونی مسکن نگین پونک معتبر می باشد . لازم به ذکر است تاکید نماییم مبتنی بر قاعده اکثریت ، هرگونه اقدام در رابطه با داراییهای شرکت تعاونی فقط در چهار چوب قوانین و مقررات بخش تعاون و اساسنامه زیر نظر شرکت تعاونی انجام پذیر است و حتما نظر اکثریت مالکان سهام در تصمیمات تعاونی موثر واقع خواهد شد .
در همین راستا در رابطه با اطلاعیه شماره 33 حضور مالک در دفتر تعاونی جهت احراز هویت و تایید امضاء و اثر انگشت الزامی است./.
 
                                                                                                   با تشکر  – هیات مدیره                                        
                                                                                                                                     
به نام خدا
اطلاعیه شماره 35
با سلام خدمت اعضا و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
             احتراما ، پیرو درخواست شما سروران لیست آخرین واریزی اعضای محترم شرکت تعاونی تا مورخ 15/10/97 به شرح جداول پیوست به اطلاع می رسد. لازم به ذکر است لیست واریزی بر اساس مستندات پرونده ها و فیشهای واریزی ارائه شده توسط اعضا به شرکت تعاونی تهیه گردیده است که فیش های ارائه شده بعضی از اعضا – حدودا 10 نفر – کپی است و یا ابهام دارد ، لیکن به منظور جامع بودن لیست ، در اینجا ارائه شده است ، اما قطعی نیست .
لذا از کلیه اعضا و سهامداران خواهشمند است در اسرع وقت اصل فیش واریزی را بصورت حضوری تحویل و رسید دریافت نمایند یا از طریق کانال اطلاع رسانی شرکت تعاونی به شماره 09389879146 ارسال و در زمان حضور در دفتر تعاونی رسید دریافت نمایند.   
قابل ذکر است که در هر حال تاییدیه واریزی ها صرفا بر اساس اطلاعات مکتوب ثبت شده و اسناد حسابداری و پرینت بانکی حسابهای شرکت تعاونی معتبر خواهد بود. 
 
                                                                                                   با تشکر  – هیات مدیره                                        
                                                                                                                                     به نام خدا
اطلاعیه شماره 34
با سلام خدمت اعضا و سهامداران محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نگین پونک
              همانطور که آگهی دارید جواز شهر سازی( مرحله اول) اخذ شده و جواز ساخت ( مرحله دوم ) نیز در شرف انجام است که تاییدیه مکانیک خاک و نقشه های برق و مکانیک (ثبت شده در سامانه سازمان نظام مهندسی ) گواه بر صحت موضوع است .
اعضای محترم همانطور که متعهد شده بودیم باعلرغم موانع بسیار که در مسیر اخذ جواز پیش آمد، توانستیم هر چند با تاخیر وفای به عهد کنیم  حال خوشحالیم که توانسته ایم پاسخگوی اعتماد شما باشیم و شما را که اکثرا با واریز به موقع در این راه دشوار پشتیبان همیشگی ما بوده اید نا امید نسازیم . در این راه همچنان و بیش از پیش به پشتیبانی شما بزرگواران امیدواریم.
به استحضار می رساند کلیه مراحل اجرایی جهت شروع  و انجام عملیات فنداسیون در حال انجام است و مطمئنا این روند روز به روز افزایش خواهد یافت . بدیهی است  در چهار چوب اساسنامه و قوانین بخش تعاون هر آنچه به صرف و صلاح اعضا باشد با تمام توان انجام خواهد شد.
با توجه به به حضور مستمر اعضای کارگروه در دفتر شرکت و همکاری شایان ذکر این عزیزان در تسریع و تسهیل امور جاری شرکت ، اعلام می داریم هیات مدیره جهت بهره مندی از نظرات و پیشنهادات و انتقاد سازنده اعضا محترم همیشه پاسخگوست و هر آنچه برای شفاف سازی امورجاری شرکت تعاونی لازم باشد با رعایت قوانین و مصلحت اعضا انجام خواهد شد.
مطمئن باشید شرکت تعاونی از تمامی نظرات مفید و سازنده شما را در راستای انجام امور استفاده می کند و به این بلوغ رسیده و می داند که تک تک اعضای شرکت در روند رو به رشد تعاونی مفید و موثر می باشند .
 
همانطور که  اطلاعیه شماره 32  به آگهی رسید موضوع پیشنهاد خرید زمین به مبلغ یکصدوشش میلیارد تومان را پاسخ پشتیبانی شما سرورانی که واریزی به موقع داشته اید و زخمات فراوان کادر فنی و مهندسی ، هیات مدیره ، مدیر عامل ، پرسنل اداری و اعضای محترم کار گروه میدانیم و شادمانیم تلاشمان در حفظ و افزایش سرمایه شما مفید واقع شده است و این موضوع را به فال نیک می گیریم . تماسهای شما دلگرمی بیش از پیش برای ما ایجاد کرده و این موضوع ما را راسختر از قبل برای خانه دار شدن همه اعضای تعاونی نموده است.
اعضای محترم ، هدف ما خانه دار شدن کلیه اعضای تعاونی بوده و هست و دراین راستا برنامه و تمهیدات فراوانی تدارک دیده ایم که با همکاری و پشتیبانی تک تک اعضا ، قابل اجرا و مثمر ثمر خواهد بود .
لذا از اعضایی محترمی که هنوز سهم جواز خود را پرداخت نکرده اند خواهشمندیم تا پایان بهمن ماه سال جاری نسبت به واریز مبلغ خود با توجه به جدول اطلاعیه شماره 25  اقدام نمایند ، تا از نظر قانون و شرع و عرف و اخلاق همکارانه و سهامداری مدیون همسایگان خود نباشند بدین ترتیب شرکت تعاونی با همت شما سروران ، انشاالله به راه خود ادامه می دهد. با انجام واریز مزبور بتوانیم قبل از پایان سال 97 تراکم طبقه دهم را خریداری نماییم و از مزایای آن شامل تخفیف و سایر، اعضا بهره مند شوند.چرا که در سال آینده هزینه بسیار بالاتر باید پرداخت نماییم./.
 
                                                                                                   با تشکر  – هیات مدیره                                        
                                                                                                                                     
به نام خدا
اطلاعیه شماره 32
اعضاء و سهامداران محترم شرکت تعاونی
باسلام
 
احتراماً، همانگونه که مستحضرید در پایان سال 96 موجودی حساب‌های شرکت تعاونی به منظور برخورداری از تخفیف ویژه قبل از سال جهت فیش‌های اعلامی از سوی شهرداری منطقه 5 به حساب شهرداری واریز گردید و در اوایل سال 97 پروانه شهرسازي برای 9 طبقه از سوی شهرداری صادر شد.
به‌دلیل عدم واریز تعدادی از اعضای تعاونی به ناچار به اعمال تغییرات نقشه‌ها، تيپ ها و متراژ مفید زیربنا موقتا از 10 طبقه به 9 طبقه تبدیل شد و نقشه‌های جدید در سامانه سازمان نظام مهندسی آپلود شد. خوشبختانه با تلاش هیئت مدیره و اعضای کارگروه با مراجعه به شوراي شهر و نظام مهندسی و پشتوانه این دو نهاد بالادستی و هماهنگی با شهرداری منطقه 5، شرایط مطلوبی برای اخذ جواز ساخت (مرحله دوم) برای طبقات دیگر فراهم گردید که در صورت حمایت‌های اعضاي محترم برای طبقات بالاتر نیز جواز صادر خواهد شد.
در حال حاضر شرکت تعاونی جهت انتخاب مجری و ناظر، اقدامات قانونی خود را انجام داده و آپلود مرحله دوم نقشه‌های فاز 2 انجام گرفته است.
در این مرحله از کار که فعالیت‌ تعاونی مستمراً ادامه دارد دو نفر از اعضای تعاونی یک نفر خریدار را برای زمین معرفی نمودند، با مشارکت هیئت مدیره و کارگروه در تاریخ 9/10/97 جلسه‌ای با خریدار و نمایندگان مشاور املاک و تعدادی از اعضای شرکت تعاونی در محل دفتر شرکت تعاونی برگزار گردید. در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر شرکت‌کنندگان در جلسه فوق 106 میلیارد تومان برای خرید زمین با شرایط موجود پیشنهاد گردید.
 
 
باتوجه به شرایط فعلی تعاونی و با در نظر گرفتن مجموع مصوبات اعضاء در مجامع گذشته مقرر گردید قبل از هر اقدامی نسبت به موارد ذیل کسب تکلیف و اتخاذ تصمیم شود.
1- استعلام مراحل قانونی از اداره تعاون و ارگان‌های مربوطه .
2- بررسی لازم در خصوص توان مالی خریدار .
3- درخواست کارشناس از کانون کارشناسان رسمی دادگستری تهران به منظور ارائه طریق و تعیین قدر السهم ريالي هر عضو از فروش.
4- استفاده و بهره‌گیری از کارشناس حقوقی، به منظور انجام تشریفات قانونی نحوه فروش و نقل و انتقال.
 
لازم به ذکر است رعایت کلیه مراحل قانونی جهت فروش زمین در دستور کار هیات مدیره قرارداده شده و این موضوع موازی با ادامه مراحل اجرایی ساخت پی گیری خواهد گردید . در نهایت هر آنچه به صرف و صلاح اعضا و سهامداران ،در چهارچوب قوانین و مقررات بخش تعاون و اساسنامه باشد . انجام خواهد گردید .
در پایان از تلاش و همکاری اعضای  کار گروه در انجام امور جاری شرکت تعاونی، تشکر و قدردانی می گردد و از اعضا و سهامداران همراه تعاونی نهایت سپاسگزاری را داریم .
 
 
 
                                                                                                  با تشکر – هیات مدیره